22 400 07 07

   biuro@respicare.pl

RespiCare Centrum Medyczne

RespiCare to multidyscyplinarne Centrum Medyczne zajmujące się Diagnostyka i leczeniem chorób płuc oraz diagnostyką i leczeniem zaburzeń oddychania w czasie snu. Nasza pracownia snu wyposażona jest w nowoczesny sprzęt oraz laboratorium diagnostyczne. Korzystamy z najnowszych technologii oraz metod diagnozowania i leczenia różnych schorzeń związanych z bezdechem. Centrum umożliwia wykonanie badań w warunkach domowych i klinicznych.

Rezerwacja wizyty

Oferta: Lekarze Specjaliści

Centrum Medyczne RespiCare wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferuje kompleksową diagnostykę i opiekę medyczną.


Czytaj dalej

CHOROBY PŁUC

Diagnostyka i leczenie chorób płuc: infekcje i zakażenia układu oddechowego, przewlekły kaszel, astma oskrzelowa, POCHP, niewydolność oddechowa, płyn w opłucnej, itp. oraz diagnostyka i leczenie zaburzeń snu.


Czytaj dalej

Diagnostyka Laboratoryjna

Oferujemy szeroki wybór badań laboratoryjnych, dostępnych również bez skierowania. W przyjaznej atmosferze pobieramy krew dzieciom i dorosłym.


Czytaj dalej

PRACOWNIA SNU Polisomnografia

Bezdech senny i chrapanie są powiązane z poważnymi schorzeniami, tj.: otyłość, cukrzyca, nadciśnienie, udar, choroby serca i depresja.


Czytaj dalej
dr n. med. Piotr Korczyński

dr n. med. Piotr Korczyński

Specjalista chorób płuc i chorób wewnętrznych

Dr n. med Piotr Korczyński absolwent Warszawskiego UM. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób płuc, od problemów przewlekłego kaszlu, zaburzeń oddychania w czasie snu, po infekcje układu oddechowego oraz diagnostykę onkologiczną, gruźlicę oraz inwazyjnej diagnostyki pulmonologicznej, wykonuje bronchoskopie, torakoskopie oraz z użyciem wewnątrz oskrzelowego USG.

Lek. Beata Witas

Lek. Beata Witas

Specjalista II stopnia z chorób wewnętrznych oraz diabetologii

Pani Doktor ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 1998 r. W latach 2001–2005 pracowała w SPCSK przy ul. Banacha 1a w Warszawie, a następnie do IX. 2015 r. w Szpitalu Wolskim, na II Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Diabetologii. Od 2008 r. pracuje w przyszpitalnej Poradni Diabetologicznej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem cukrzycy i jej powikłań, stanów przedcukrzycowych, insulinooporności. Współpracuje z ośrodkiem badań klinicznych.

 • Centrum Medyczne RespiCare jest wynikiem połączenia pasji i wiedzy z zakresu nauk medycznych, technicznych oraz zdobywanego doświadczenia zawodowego w tych obszarach. Powstało z ciężkiej pracy, z chęci niesienia pomocy i sprawiania, abyście Państwo cieszyli się zdrowiem jak najdłużej... Naszym celem jest dostarczanie jak najlepszych rozwiązań, aby polepszyć jakość Waszego życia, abyście mogli sprostać wyzwaniom, jakie niesie współczesny świat i jakie stawiamy sobie sami.

  dr inż. Fayez Afana
  dr inż. Fayez Afana

  Manager

 • Moja praca nauczyła i uczy mnie nadal, że nie wolno trzymać się stereotypowych, gotowych projektów. Należy szukać nowych rozwiązań i wierzyć we własną intuicję, przewidywać zdarzenia. Bez zapału, pomysłowości i przedsiębiorczości stoimy w miejscu, przez co z pozostajemy w tyle aż w końcu przepadamy na rynku. Musimy być o krok przed konkurencją, pamiętając równocześnie aby szanować ją, gdyż jest niezbędnym elementem gospodarki wolnorynkowej.

  dr inż. Fayez Afana
  dr inż. Fayez Afana

  Manager